Lifting bez skalpela

Zabieg z użyciem nici APTOS jest zwany również liftingiem bez skalpela. Przeznaczony jest dla wszystkich, którzy zaobserwowali rozpoczynające procesy starzenia - opadanie tkanek, utrata jędrności, pojawienie się zmarszczek oraz zmiana owalu i konturu twarzy,

Rodzaj nici oraz ich układ dobierany jest indywidualnie do każdego pacjenta. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie uzyskać optymalny kształt twarzy lub poprawić wygląd innych okolic, gdyż nici te wykorzystywane są do liftingu całego ciała. Wykorzystując nici APTOS możemy poprawić wygląd szyi, dekoltu, zlikwidować zwiotczenie na pośladkach, brzuchu, udach oraz wykonać niechirurgiczną plastykę odstających uszu.

 

Nici te zbudowane są z włókien kwasu polimlekowego i kaprolaktonu dzięki czemu ich żywotność i działanie rewitalizujące jest o wiele dłuższe od innych nici. 

Efekty zabiegów z wykorzystaniem nici APTOS porównywalne są do efektów po operacji chirurgicznej.

Opis zabiegu

Przed zabiegiem Pacjent znieczulany jest środkiem znieczulającym - Lignocainą. Zabieg ten wykonywany jest wysoce wyspecjalizowaną igłą bądź kaniulą i polega na wprowadzeniu nici poprzez pojedyncze nakłucia, w celu stworzenia silnie podtrzymującego szkieletu. Zabieg trwa około 30-60 minut w zależności od obszaru poddanego zabiegowi.

Nici APTOS

Natychmiastowy i postępujący efekt liftingu

Zastosowanie na całym ciele (piersi, brzuch, pośladki) 

Efekt aż do 3 lat

Bezpłatne konsultacje

Umów się na bezpłatne konsultacje.

Dobierzemy dla Ciebie odpowiedni zabieg z użyciem nici APTOS. To nic nie kosztuje.

© 2013-2019 Klinika Medycyny Estetycznej i zabiegowej "PRESTIGE"

Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO. Dowiedz się więcej i sprawdź naszą Politykę Prywatności.

 

Wykonanie: Adam Bakalarz - Nowoczesny Marketing

Nici Aptos

Rezultat po zabiegu z użyciem nici Aptos