Odmładzanie przez nakłuwanie

Dermapen to urządzenie, za pomocą którego nakłuwamy skórę tworząc na jej powierzchni mikrouszkodzenia. Powstałe mikrourazy wykorzystują naturalną zdolność organizmu do produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego - w efekcie zwiększa się napięcie skóry oraz jej elastyczność.

 

Dermapen, to urządzenie dzięki któremu możemy usunąć różnego rodzaju blizny (trądzikowe, oparzeniowe i inne) - raz na całe życie. Odnosi również spektakularne wyniki w redukcji rozstępów.

Urządzenie daje nam wyjątkową możliwość dobrania głębokości wkłuć w zależności od grubości skóry i wskazań. Możemy wykonywać nakłucia w zakresie od 0,5mm do 2,5 mm, zmieniając głębokość w trakcie zabiegu. 

Głowica urządzenia zbudowana jest z 12 tytanowych igiełek, przez które podawane są preparaty o właściwościach odżywiających i nawilżających skórę.

Opis zabiegu

Przed zabiegiem Pacjent znieczulany jest kremem znieczulającym. Zabieg polega na przykładaniu do skóry urządzenia, które wykonuje jej mikrouszkodzenia. Zabieg trwa ok 30 - 45 minut.

Dermapen

Urządzenie

Do zabiegu wykorzystywane jest urządzenie Dermapen.

Efekty

Dermapen
Dermapen

Efekty po zastosowaniu Dermapenu.

Dermapen
Dermapen

Efekty po zastosowaniu Dermapenu.

Dermapen
Dermapen

Efekty po zastosowaniu Dermapenu.

Usunięcie różnego rodzaju blizn raz na całe życie

Spektakularna redukcja rozstępów

Ujednolicenie kolorytu skóry

Najczęściej zadawane pytania

Kiedy wykonać zabieg?


- Rozstępy
- Poprawa jakości skóry
- Leczenie blizn
- Ujednolicenie kolorytu skóry
- Przebarwienia
- Łysienie
Kiedy nie wykonywać zabiegu?


- Ciąża i karmienie piersią
- Choroby nowotworowe
- Aktywny proces zapalny skóry
- Opryszczka, trądzik
Objawy niepożądane


W trakcie zabiegu widoczne jest zaczerwienienie skóry z możliwością punktowego krwawienia. Pojawia się również delikatny obrzęk. Po 3-4 dniach może pojawić się delikatne złuszczenie.
Czy zabieg jest bolesny?


Nie. 20 minut przed zabiegiem Pacjent jest znieczulany kremem znieczulającym. Podczas zabiegu odczuwalne może być mrowienie oraz delikatne ukłucia. W trakcie zabiegu widoczne jest równomierne zaczerwienienie skóry, z możliwością punktowego krwawienia.
Jak szybko zobaczę efekty?


Pełnymi efektami zabiegu możesz cieszyć się już po 5 - 7 dniach.
Jak długo utrzymają się efekty?


Reakcja organizmu na zbieg jest zróżnicowana i indywidualna, a efekty po zabiegu utrzymują się nawet do 1,5 - 2 lat. Należy jednak w tym okresie pamiętać o zabiegach przypominających.
Cena


Twarz: 500 zł Twarz 3 zabiegi: 1200 zł Szyja: 450 zł Dekolt: 600 zł Twarz + szyja: 800 zł Rozstępy, blizny: od 300 zł
Zalecenia pozabiegowe


Po 8 godzinach od zabiegu należy umyć skórę delikatnym środkiem myjącym (może to być płyn miceralny lub produkt do mycia skóry wrażliwej). 3- 4 dni po zabiegu należy stosować kosmetyki nawilżające do pielęgnacji skóry. Przez co najmniej tydzień po zabiegu zaleca się stosować wysoką ochronę przeciwsłoneczną.

Bezpłatne konsultacje

Umów się na bezpłatne konsultacje.

Dobierzemy dla Ciebie odpowiedni zabieg z użyciem dermapenu. To nic nie kosztuje.