Technologia długowieczności

Produkty Ellanse to innowacyjne wypełniacze, które znalazły szeroki zakres zastosowania w medycynie estetycznej. Są jedynymi preparatami utrzymującymi najdłuższy efekt działania.

Innowacyjność preparatów Ellanse  polega również na tym, że w przeciwieństwie do preparatów na bazie kwasu hialuronowego dodatkowo stymulują produkcję włókien kolagenowych oraz elastyny. Sprawia to, że uzyskujemy efekt poprawienia jędrności skóry i pobudzenie procesów regeneracyjnych.

 

Dzięki temu efekt zabiegów przy uzyciu Ellanse jest dużo lepszy i utrzymuje się przez dłuższy czas. 

Wyróżnia się kilka preparatów w grupie Ellanse, które różnią się długością początkowego łańcuch polimerowego, dzięki temu zróżnicowany jest okres utrzymywania się efektu zabiegu:

- Ellanse S - efekt utrzymuje się do 12 miesięcy

- Ellanse M - efekt utrzymuje się do 18 miesięcy

- Ellanse L - efekt utrzymuje się do 24 miesięcy

- Ellanse E - efekt utrzymuje się do 36 miesięcy 

Technologia tego preparatu nazwana jest "Tunable Longevity Technology" - technologia regulowanej długowieczności i po połączeniu z naturalną tkanką pacjenta wytwarza coś w rodzaju naturalnego implantu, który utrzymuje się przez dłuższy czas. 

Opis zabiegu

Przed zabiegiem niezbędna jest konsultacja lekarza w celu określenia wskazań/przeciwwskazań do zabiegu, a także ustalenie oczekiwań Pacjenta. Te dwie rzeczy są niezbędne do dobrania odpowiedniego preparatu.

Zabieg jest praktycznie bezbolesny i nie wymaga żadnego znieczulenia (u pacjentów o niskim progu bólowym można zastosować znieczulenie miejscowe). Zabieg polega na wprowadzeniu preparatu w odpowiednią warstwę skóry przy użyciu specjalnych kaniul bądź igieł. Następnie lekarz wykonuje delikatny masaż w niektórych miejscach po iniekcji. Czas przeprowadzenia zabiegu to około 40 minut. 

Ellanse

Najdłuższy efekt działania

Wystarczy jeden zabieg

Dodatkowa stymulacja produkcji kolagenu i elastyny

Bezpłatne konsultacje

Umów się na bezpłatne konsultacje.

Dobierzemy dla Ciebie odpowiedni zabieg z użyciem produktu Ellanse. To nic nie kosztuje.

© 2013-2019 Klinika Medycyny Estetycznej i zabiegowej "PRESTIGE"

Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO. Dowiedz się więcej i sprawdź naszą Politykę Prywatności.

 

Wykonanie: Adam Bakalarz - Nowoczesny Marketing