Klinika Prestige Julita Jędrzejczak

O klinice

Klinika Medycyny Estetycznej i Zabiegowej PRESTIGE oferuje swoim pacjentom szeroki wachlarz usług z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii ogólnej.

 

Klinika funkcjonuje od 2013 r. i od tego czasu setki pacjentów z całej Polski skorzystało z naszej fachowej wiedzy i doświadczenia.


Dbamy o najwyższe standardy zabiegów, stosujemy produkty renomowanych firm i korzystamy wyłącznie ze specjalistycznego sprzętu najwyższej jakości. Jako nieliczni posiadamy najnowocześniejsze urządzenie do rozbijania tkanki tłuszczowej na zasadzie wibracji infradźwiękowej systemem N.I.L. (urządzenie posiada jedynie kilka klinik w Polsce), który dzięki możliwości bezpiecznego usuwania dużej ilości tkanki tłuszczowej uzyskał renomę chirurgów estetycznych na całym świecie.

Posiadamy również najnowsze urządzenie do uzyskiwania komórek macierzystych Regenera Activa, a także sprzęty pozwalające na wykonywanie zabiegów lipotransferu, czyli przeszczepu pobranej tkanki tłuszczowej z jednego rejonu ciała do drugiego. 

 

Klinika posiada salę do medycyny estetycznej, a także w pełni wyposażoną salę chirurgiczną. Dostępne są również pomieszczenia, w których pacjenci mogą komfortowo wypoczywać po odbytych zabiegach.

 

Nasz zespół:

Serce firmy - Julita Jędrzejczak

Anestezjolog - Cezary Borowski

Chirurg ogólny - Krzysztof Mazurczyk

Pielęgniarka anestezjologiczna - Ewa Sowińska

Instrumentariuszka - Beata Majchrowska

Recepcja - Małgorzata Jędrzejczak

Zdjęcia

Recepcja
Recepcja

Recepcja Kliniki Prestige.

Gabinet medycyny estetycznej
Gabinet medycyny estetycznej

Tutaj wykonujemy zabiegi medycyny estetycznej. Na zdjęciu widzicie najnowocześniejszy model fotela dla pacjentów, a także laser frakcyjny CO2 oraz sprzęt do karboksyterapii.

Gabinet chirurgiczny
Gabinet chirurgiczny

Tutaj wykonujemy zabiegi chirurgiczne (od usuwania brodawek skórnych, aż po liposukcję,plastykę przepuklin i usuwanie żylaków. Na zdjęciu widzicie najnowszy sprzęt do wykonywania liposukcji systemem N.I.L (tylko kilka klinik w Polsce posiada tę maszynę) oraz stół operacyjny, taki sam, jakie można znaleźć na blokach szpitalnych.

Klinika Prestige
Klinika Prestige

Twoje ciało - Twój prestiż.

Sala pooperacyjna
Sala pooperacyjna

Tutaj nasi pacjenci odpoczywają po wykonanych zabiegach. Przychodząc do nas, nie musisz mieć niczego ze sobą - zapewniamy wszystko. Co ważne, w naszej klinice wszystkie zabiegi wykonywane są w 1 dzień.

Klinika Prestige
Klinika Prestige

Logo Kliniki

1/1

Klinika "PRESTIGE"

Nasze marki

Strona poświęcona zabiegom liposukcji. Dzięki niej dowiesz się czym jest liposukcja i co konkretnie możemy Ci zaoferować. Na stronie jest też do pobrania e-book odnośnie mitów, jakie krążą o tym zabiegu w internecie.