O klinice

Klinika Medycyny Estetycznej i Zabiegowej PRESTIGE oferuje swoim pacjentom szeroki wachlarz usług z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii ogólnej.

 

Klinika funkcjonuje od 2013 r. i od tego czasu setki pacjentów z całej Polski skorzystało z naszej fachowej wiedzy i doświadczenia.


Dbamy o najwyższe standardy zabiegów, stosujemy produkty renomowanych firm i korzystamy wyłącznie ze specjalistycznego sprzętu najwyższej jakości. Jako nieliczni posiadamy najnowocześniejsze urządzenie do rozbijania tkanki tłuszczowej na zasadzie wibracji infradźwiękowej systemem N.I.L. (urządzenie posiada jedynie kilka klinik w Polsce), który dzięki możliwości bezpiecznego usuwania dużej ilości tkanki tłuszczowej uzyskał renomę chirurgów estetycznych na całym świecie.

Posiadamy również najnowsze urządzenie do uzyskiwania komórek macierzystych Regenera Activa, a także sprzęty pozwalające na wykonywanie zabiegów lipotransferu, czyli przeszczepu pobranej tkanki tłuszczowej z jednego rejonu ciała do drugiego. 

 

Klinika posiada salę do medycyny estetycznej, a także w pełni wyposażoną salę chirurgiczną. Dostępne są również pomieszczenia, w których pacjenci mogą komfortowo wypoczywać po odbytych zabiegach.

 

Nasz zespół:

Serce firmy - Julita Jędrzejczak

Anestezjolog - Cezary Borowski

Chirurg ogólny - Krzysztof Mazurczyk

Pielęgniarka anestezjologiczna - Ewa Sowińska

Instrumentariuszka - Beata Majchrowska

Recepcja - Małgorzata Jędrzejczak

Zdjęcia

1/1

Klinika "PRESTIGE"

Nasze marki

Strona poświęcona zabiegom liposukcji. Dzięki niej dowiesz się czym jest liposukcja i co konkretnie możemy Ci zaoferować. Na stronie jest też do pobrania e-book odnośnie mitów, jakie krążą o tym zabiegu w internecie.

© 2013-2019 Klinika Medycyny Estetycznej i zabiegowej "PRESTIGE"

Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO. Dowiedz się więcej i sprawdź naszą Politykę Prywatności.

 

Wykonanie: Adam Bakalarz - Nowoczesny Marketing