Biotechnologia w służbie medycyny

REGENERA ACTIVA jest specjalnie zaprojektowanym systemem wykorzystującym autologiczny przeszczep komórek, którego zastosowanie obejmuje szereg zastosowań w medycynie regeneracyjnej. System REGENERA ACTIVA został stworzony do uzyskiwania zawiesiny komórek zdolnej do regeneracji tkanek.

 

Zabieg jest wykorzystywany do pobierania komórek macierzystych celem leczenia łysienia androgenowego, owrzodzeń, odbudowy chrząstki stawowej, naderwanie więzadeł oraz regeneracji skóry twarzy. Materiał pobieramy z okolic karku lub z ucha. Warto wspomnieć, że w przypadku zabiegu na twarz przed jego wykonaniem trzeba wykonać chociaż jeden zabieg z użyciem Dermapenu i od razu po nim wykonać mezoterapię igłową z zawiesiny komórek macierzystych. Cały zabieg trwa od 40-50 minut. 

Łysienie androgenowe jest najczęstszą przyczyną utraty włosów i występuje u 70% mężczyzn i 40% kobiet w pewnym okresie ich życia.

Opis zabiegu

Zabieg polega na pobraniu niewielkich wycinków skórnych (od jednego do trzech o średnicy 2,5 mm) z okolic karku na linii włosów. Pobranie tak niewielkiego wycinka pozwala na samoistne zagojenie się rany. Jest to proces zupełnie bezbolesny, ponieważ miejsce pobrania znieczulane jest lidokainą. Następnie tak pobrane wycinki poddane są działaniu maszyny, która z pobranej tkanki wyizoluje komórki progenitorowe, komórki macierzyste i czynniki wzrostu, które mają zdolność silnej regeneracji. Przygotowana zawiesina zostaje podana w skórę głowy na zasadzie mezoterapii w okolice mieszków włosowych lub na skórę twarzy, aby zainicjować procesy naprawcze i regeneracyjne.

Urządzenie

Do zabiegu wykorzystywane jest urządzenie Regenera Activa.

Komórki Macierzyste - Regenera Activa

Zabieg wykonywany raz na całe życie

Wykorzystujemy Twoje własne komórki macierzyste

Działanie potwierdzone klinicznie

Bezpłatne konsultacje

Umów się na bezpłatne konsultacje.

Dobierzemy dla Ciebie odpowiedni zabieg z użyciem komórek macierzystych. To nic nie kosztuje.

© 2013-2019 Klinika Medycyny Estetycznej i zabiegowej "PRESTIGE"

Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO. Dowiedz się więcej i sprawdź naszą Politykę Prywatności.

 

Wykonanie: Adam Bakalarz - Nowoczesny Marketing