Najnowsza technologia laserowa

Urządzenie to jest najnowszym osiągnięciem w dziedzinie techniki laserowej. Emituje wiązkę dwutlenku węgla, której zadaniem jest regeneracja skóry i stymulowanie jej do wytwarzania kolagenu.

 

Za pomocą lasera CO2 możemy pobudzić skórę do szybszego gojenia się oraz odbudowy, zlikwidować blizny, rozstępy, przebarwienia, a także spłycić zmarszczki i poprawić ogólną jędrności skóry.

 

Zabieg laserem nazywany jest ablacyjnym, ponieważ tworzy on na skórze mikroskopijne ramki. Jego działanie polega na „dziurkowaniu" skóry, tworząc dookoła mikroskopijnego oparzenia kolumny nieuszkodzonej tkanki. Dzięki temu,  że praca lasera nie polega na ciągłym uszkadzaniu skóry, proces leczenia jest szybki.

Laser frakcyjny wykorzystuje energię w postaci skupionych wiązek światła, które w kontrolowany sposób uszkadzają skórę i naskórek.

Urządzenie

Do zabiegu wykorzystywane jest urządzenie Laser CO2 Flaming.

Laser CO2

Opis zabiegu

Na 20 minut przed zabiegiem Pacjent jest znieczulany specjalnym kremem. Następnie wykonujemy zabieg przy wykorzystaniu lasera CO2 na wybraną partię ciała. Zabieg trwa 40 - 60 minut.

Krótki czas rekonwalescencji

Trwała i całkowita regeneracja skóry

Likwidacja plam posłonecznych, blizn, rozstępów

Najczęściej zadawane pytania

Kiedy wykonać zabieg?


- Przebarwienia, plamy posłoneczne, plamy starcze
- Wiotkość skóry
- Rozszerzone pory
- Wyrównanie nierówności skóry
- Rozstępy
- Leczenie blizn
- Worki pod oczami
Kiedy nie wykonywać zabiegu?


- Choroby nowotworowe skóry
- Ciąża oraz okres karmienia piersią
- Skłonność do tworzenia bliznowców
- Aktywna infekcja skóry
- Choroby autoimmunologiczne
- Doustna terapia retinoidami
Objawy niepożądane


- Obrzęk
- Zaczerwienienie
- Świąd
- Pęcherze
Czy zabieg jest bolesny?


Nie. Odczuwalne jest delikatne mrowienie. 40 minut przed zabiegiem stosujemy krem znieczulający.
Jak szybko zobaczę efekty?


Ostateczny efekt widoczny jest po 4 tygodniach, gdyż tyle potrzebuje skóra na odbudowę i wytworzenie nowego kolagenu. Przebudowa kolagenu trwać będzie przez kolejne 6 - 12 miesięcy po zabiegu. Zabieg należy powtórzyć najlepiej w serii 3 - 5 zabiegów w odstępie 2 - 4 tygdni. Zaczerwienienie mija po 3 - 5 dniach, a obrzęk nawet po 2 tygodniach. Między 5 - 6 dniem może pojawić się łuszczenie naskórka. Niektórzy pacjenci widzą efekt już po kilku dniach, jednak jest to tylko wrażenie, gdyż utrzymujący się obrzęk maskuje blizny i zmarszczki.
Jak długo utrzymają się efekty


Pierwszy efekt widoczny jest już w kilka dni po zabiegu - wynika to jednak z delikatnego obrzęku, który maskuje niewielkie zmarszczki i blizny. Ostateczny efekt uzyskamy po około 4 tygodniach, gdyż tyle potrzeba na odbudowę i wytworzenie nowego kolagenu. Przebudowa kolagenu i produkcja elastyny będzie jednak trwać nadal, a efekt wygładzenia i ujędrnienia skóry utrzyma się od 8 do 12 miesięcy.
Cena


Policzki: 500 zł Twarz: 1000 zł Szyja: 600 zł Dekolt: 800 zł Twarz + szyja: 1400 zł Twarz + szyja + dekolt: 1800 zł Dłonie: 600 zł Blizny: od 300 zł do 1000 zł Usuwanie znamion (brodawki, włókniaki): 200 zł Czoło: 600 zł Powieki: 500 zł Piersi: 1300 zł Brzuch: 1300 zł Laser CO2 - rozstępy Brzuch: od 800 zł do 1300 zł Biodra: od 600 zł do 800 zł Uda: od 600 zł do 1000 zł Ramiona: od 500 zł do 700 zł Doły podkolanowe: 300 zł
Zalecenia pozabiegowe


Do 4 tygodni po zabiegu należy unikać opalania się i stosować kremy z filtrem 50.

Bezpłatne konsultacje

Umów się na bezpłatne konsultacje.

Dobierzemy dla Ciebie odpowiedni zabieg z użyciem lasera CO2. To nic nie kosztuje.