Najnowsza technologia laserowa

Urządzenie to jest najnowszym osiągnięciem w dziedzinie techniki laserowej. Emituje wiązkę dwutlenku węgla, której zadaniem jest regeneracja skóry i stymulowanie jej do wytwarzania kolagenu.

 

Za pomocą lasera CO2 możemy pobudzić skórę do szybszego gojenia się oraz odbudowy, zlikwidować blizny, rozstępy, przebarwienia, a także spłycić zmarszczki i poprawić ogólną jędrności skóry.

 

Zabieg laserem nazywany jest ablacyjnym, ponieważ tworzy on na skórze mikroskopijne ramki. Jego działanie polega na „dziurkowaniu" skóry, tworząc dookoła mikroskopijnego oparzenia kolumny nieuszkodzonej tkanki. Dzięki temu,  że praca lasera nie polega na ciągłym uszkadzaniu skóry, proces leczenia jest szybki.

Laser frakcyjny wykorzystuje energię w postaci skupionych wiązek światła, które w kontrolowany sposób uszkadzają skórę i naskórek.

Urządzenie

Do zabiegu wykorzystywane jest urządzenie Laser CO2 Flaming.

Laser CO2

Opis zabiegu

Na 20 minut przed zabiegiem Pacjent jest znieczulany specjalnym kremem. Następnie wykonujemy zabieg przy wykorzystaniu lasera CO2 na wybraną partię ciała. Zabieg trwa 40 - 60 minut.

Krótki czas rekonwalescencji

Trwała i całkowita regeneracja skóry

Likwidacja plam posłonecznych, blizn, rozstępów

Bezpłatne konsultacje

Umów się na bezpłatne konsultacje.

Dobierzemy dla Ciebie odpowiedni zabieg z użyciem lasera CO2. To nic nie kosztuje.

© 2013-2019 Klinika Medycyny Estetycznej i zabiegowej "PRESTIGE"

Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO. Dowiedz się więcej i sprawdź naszą Politykę Prywatności.

 

Wykonanie: Adam Bakalarz - Nowoczesny Marketing